Drukāt

Ziedo asinis un spēlē disku golfu bezmaksas

Donoriem, kuri ziedos asinis 1.augustā Sēlpils ielā 9, Rīgā vai izbraukumā Paula Stradiņa Medicīnas vēstures muzejā “UFOGOLF” dāvinās kuponu bezmaksas disku golfa spēlei.

Katrs donors saņems kuponu, kas viņam sniegs iespēju līdz š.g. 31.augustam spēlēt disku golfa spēli bezmaksas, savukārt donora draugi disku golfu varēs spēlēt ar 50% atlaidi.

“Asins ziedošana ir viens no cēlākajiem veidiem, kā cilvēks var palīdzēt otram! Viena ziedotā asins deva palīdz trim pacientiem, taču bieži pacientiem vajadzīga pat vairāku donoru palīdzība. Es ceru, ka pienāks diena, kad donoru aktivitāte būs pietiekama un asins krājums stabils. Es esmu priecīgs, ka pats varu ziedot asinis un tādējādi palīdzēt, tāpēc vēlos iepriecināt arī citus, kas dara šo nozīmīgo darbu,” stāsta “UFOGOLF” vadītājs Agnis Vītols.

Atgādinām, lai ziedotu asinis, līdzi jāņem personu apliecinošs dokuments (pase vai ID karte). Pie reģistrācijas asins nodošanai nepieciešams uzrādīt arī bankas konta numuru. Ziedot asinis 1. augustā vari:

- Sēlpils ielā 9, Rīgā, 8.00-16.30
- Paula Stradiņa Medicīnas vēstures muzejā, Antonijas ielā 1, Rīgā, 10.00-14.00

Par UFOGOLF: Lielākais disku golfa parks Latvijā atrodas Rīgā, Mežaparkā. Parkā ir divi laukumi - viens iesācējiem ar 10 groziem un otrs lietpratējiem ar 19 groziem. Disku golfs ir aizraujoša spēle, kuras mērķis ir iemest lidojošo disku grozā ar pēc iespējas mazāk metieniem. Disku golfā atšķirībā no golfa, bumbiņu un nūju vietā ir diski. Disku golfs tiek spēlēts visu gadu, neatkarīgi no laika apstākļiem un gadalaika.

Informācijai:
Baiba Mitrovska, VADC sabiedrisko attiecību speciāliste
67408878; 29937469