Drukāt

Mājokļu attīstītājs Bonava Latvija par palīdzēšanas dienu citiem šogad bija izvēlējies 30. septembri, kad sadarbībā ar Valsts asinsdonoru centru vienā no attīstītāja būvlaukumiem tika noorganizēta Bonava Latvija darbinieku un apakšuzņēmumu darbinieku kolektīvā asins ziedošanas kampaņa.

Ņemot vērā Bonava Latvija būvlaukumu izvietojumu un to lielumu, par atbilstošāko vietu asins ziedošanai tika izvēlēts Maskavas forštatē esošais projekts Krasta kvartāls, kur pašlaik norisinās projekta noslēdzošās kārtas sagatavošanas un būvniecības darbi.

„Mums kā ilgtspējīgam attīstītājam ir svarīgi radīt ne tikai kvalitatīvus un videi draudzīgus mājokļus, bet arī veicināt iedzīvotāju labsajūtu un harmonisku savstarpējo attiecību veidošanu. Laimīgu apkaimju radīšana ir mūsu pamatmisija, vienlaikus, kā mēs visi zinām – laimīgs cilvēks ir arī veselīgs cilvēks, tādēļ šādā inviciatīvā, kur varam sniegt reālu palīdzību un, iespējams, pat izglābt kādam dzīvību, iesaistījāmies nedomājot,“ norāda Bonava procesu un ilgtspējas vadītāja Baltijā Agnese Gaile.

Kampaņas laikā no plkst. 10.00 – 14.00 asins ziedošanu veica vairāk nekā 30 Bonava Latvija un apakšuzņēmumu darbinieku.

 

Visi Stāsti