Drukāt

“Pēc asins ziedošanas es jūtos daudz labāk. Ne tikai tādēļ, ka apzinos, ka esmu kādam palīdzējusi, bet arī tāpēc, ka fiziski jūtu daudz vairāk spēka un enerģijas. Atjaunojas asinsrite, uzlabojas sportiskie rezultāti”.

Zanda Zariņa- Rešetina ir ne tikai fitnese trenere, kura ikdienā sastopama sporta klubos, bet arī aktīva veselīga dzīvesveida piekritēja. Sports ir viņas kaislība.

Regulāri piedalās neskaitāmos Latvijas skrējienos, kā arī piedalījusies prestižajos Parīzes un Ņujorkas maratonos, kur kopā ar vēl 50 000  dalībnieku, noskrējusi pilno maratona distanci- 42 kilometrus un 195 metrus.

Tas gan iezīmējis interesantas atšķirības. Ja Latvijas maratonos dalībnieki skrien vientulībā, Pasaules maratonos ik uz soļa ir sastopami skatītāji ar gavilēm, uzmundrinājumu un emocionālu lādiņu, lai pietuvotos nospraustajam mērķim.
Zanda to salīdzina ar asinsdonoru kustību Latvijā. 

“Sabiedrībai ir jāmainās! Jākļūst aktīvai, atsaucīgai! Ja kopīgi vienosimies laba mērķa vārdā, rūpēsimies par sevi un citiem, mēs uzturēsim stabilu asins krājumu un kopīgi pietuvosimies nospraustajam mērķim-izglābt un palīdzēt tikt izglābtam”.

Visi Stāsti