Drukāt

Ikviens no mums spēj darīt labu, tas mums ir asinīs!
Jau ne pirmo reizi kompānija "Balticom" pie sevis ciemos sagaida Valsts asinsdonoru centru. 

„Donoru dienai mēs gatavojamies kā uz svētkiem, katrs mūsu kompānijas darbinieks savu iespēju robežās vienmēr palīdz šīs dienas organizēšanā un norisē ”.

Šī gada laikā kompānija Balticom jau otro reizi organizē Donoru dienu.

„Mūsu kaimiņi ar lielu prieku ne tikai atbalsta šo dienu, bet arī aktīvi tajā piedalās. Mēs lepojamies ar mūsu kolēģiem, kaimiņu kompāniju darbiniekiem un vienkāršiem apmeklētajiem, kuri tāpat kā mēs atrod laiku, lai nodotu asinis, līdz ar to palīdzot nelaimē nonākušiem cilvēkiem”.

„Arī turpmāk mēs pie sevis uzņemsim VADC speciālistus. Donoru dienās mēs priecājamies redzēt visus, kuri vēlas darīt labu. Mēs aicinām citas kompānijas nodot asinis, nodarboties ar labdarību un palīdzēt tiem, kuri nonākuši smagā situācijā”.

Balticom ir telekomunikāciju kompānija, kas bāzēta Rīgā, Latvijā. Tā tika dibinātā 1999. gadā. 43 500 Rīgas dzīvokļos un 3000 birojos izmanto Balticom sniegtos pakalpojumus. Balticom ir draudzīga kompānija, kas rūpējas ne tikai par saviem klientiem, bet arī atbalsta aktīvos donorus. Speciāli viņiem kompānija piedāvā atlaidi saviem pakalpojumiem.

Visi Stāsti