Drukāt

Nordea banka jau devīto gadu aicina gan bankas darbiniekus, gan klientus un sadarbības partnerus palīdzēt līdzcilvēkiem, ziedojot asinis Valsts asinsdonoru centra rīkotajās Donoru dienās. Lepojamies, ka ik gadu aptuveni 100 darbinieki piedalās akcijā.

“Es atbalstu un piedalos Donoru dienas iniciatīvā jau vairākus gadus. Ikdienā ne vienmēr izdodas kādam palīdzēt grūtā brīdī. Tādēļ uzskatu, ka šī ir tā brīnišķīgā iespēja, ziedojot asinis, paveikt labu darbu, kas sniedz ne tikai pozitīvas emocijas un gandarījuma sajūtu man pašai, bet arī līdzcilvēkiem,” tā Kristīne Ketova, Nordea Pārdošanas daļas Sadarbības vadītāja.

Donoru dienas Nordea tiek rīkotas vairākas reizes gadā – šogad Valsts asinsdonoru centrs Nordea viesojies jau četras reizes – gan K.Valdemāra ielā, gan bankas birojā Vienības gatvē 109. Priecājamies, ka, papildu darbinieku lielajai iesaistei, Nordea bankā rīkotās Donoru dienas apmeklē arī citi interesenti, kuri gatavi palīdzēt un paveikt labu darbu – dāvāt kādam iespēju dzīvot.

Nordea ir vadošā finanšu pakalpojumu grupa Ziemeļeiropas un Baltijas valstu reģionā. Pasaulē atzītu finanšu pakalpojumu klāsts, ko Nordea sniedz visā pasaulē, paver visplašākās iespējas klientiem īstenot viņu svarīgos dzīves plānus banku, aktīvu pārvaldes un apdrošināšanas jomās. Par Nordea klientiem jau ir kļuvuši gandrīz 10 miljoni klienti, kas tiek apkalpoti vairāk kā 1400 klientu apkalpošanas centros visā reģionā. Nordea tāpat ir pasaulē vadošais internetbankas pakalpojumu sniedzējs, kura pakalpojumus izmanto 6 miljoni klientu. Nordea akcijas ir kotētas Stokholmas, Helsinku un Kopenhāgenas biržās.

Visi Stāsti