Drukāt

Ziedo asinis Zaļajā ceturtdienā un saņem Laimas piena šokolādi

“Īstais brīdis ir tagad,” skan Laimas jaunās piena šokolādes Tagad aicinājums. Esi vesels, aktīvs un ziedo asinis 24. martā, Zaļajā ceturtdienā, uzdāvinot kādam vēl vienu iespēju dzīvot!

Pateicībā par palīdzību, Valsts asinsdonoru centrs sadarbībā ar Latvijā mīlētāko saldumu zīmolu “Laima” Tev dāvinās jauno piena šokolādi “Tagad”.

Apmeklē asins ziedošanas vietas, saņem dāvanā Tagad ar sprakšķošās zemenes, popkorna vai sāļās karameles garšu un lieto mirkļa birku #istaisBridisirTagad. Parādi draugiem, ka Tev rūp un parūpējies par stabilu asins krājumu Lieldienām.

Ceturtdien asinis vari ziedot:
Valsts asinsdonoru centrā, Rīgā, Sēlpils ielā 9, no 8.00- 15.00
Tirdzniecības centrā Domina, Rīgā, Ieriķu ielā 3, no 10.00- 14.00
Latvijas Mākslas akadēmijas aulā, Rīgā, Kalpaka bulvārī 13, no 10.00- 13.00

Pašlaik ļoti nepieciešamas O rēzus negatīvās, B rēzus negatīvās un A rēzus negatīvās asinsgrupas asinis.

Informācijai: 
“Laima” ir atpazīstamākais saldumu zīmols Baltijā, kas apvieno visas Latvijas saldumu rūpniecības vēsturi vairāku gadsimtu garumā. “Laima” pērn atzīmēja 145 gadu jubileju.

Jaunā “Tagad” šokolāžu līnija simbolizē jaunību, uzdrīkstēšanos un aicina rīkoties tagad – tvert dzīvi tagad, nevis dzīvot sapņos vai pagātnē. Pašlaik “Tagad” līniju veido 90 g šokolādes tāfelītes ar sešām garšām – klasiskā piena šokolāde, piena šokolāde ar sprakšķošo zemeni, banānu kraukšķiem, sāļo karameli, popkornu un drupinātiem lazdu riekstiem, kā arī 220 g tāfelītes ar divām garšām – piena šokolāde ar rozīnēm un drupinātiem lazdu riekstiem, kā arī ar veseliem lazdu riekstiem.  

Informācijai:
Zane Mousavi, VADC preses sekretāre
67408878; 27894304