Drukāt

Ziedo asinis un saņem vitamīnu kompleksu

Visiem donoriem, kuri 16. decembrī apmeklēs Valsts asinsdonoru centra (VADC) izbraukumu “Nordea Banka”, “Latvijas aptieka” dāvinās "Akcentum Undevit" vitamīnu kompleksu.

Izbraukums “Nordea Banka” norisināsies Rīgā, Vienības gatvē 109 no 10.00 līdz 14.00, un ikviens, kurš ziedos asinis, tuvējā “Latvijas aptiekā” saņems dāvanu – Akcentum Undevit vitamīnu kompleksu 50 dienām.

"Akcentum Undevit" sastāvs:

C vitamīns; PP vitamīns; E vitamīns; Rutīns; B6 vitamīns;

Pantotēnskābe; B2 vitamīns; B1 vitamīns; A vitamīns; B9 vitamīns; B12 vitamīns.

Jau ziņots, ka šī gada 1. jūlijā VADC un SIA "Latvijas aptieka" parakstīja sadarbības līgumu, kas dod iespēju ikvienam Latvijas donoram, kurš asinis ziedojis vismaz trīs reizes gadā, saņemt SIA “Latvijas aptieka” īpašo Sudraba karti.

Tā ir īpaša klientu programma donoriem un viņu ģimenes locekļiem, kuri var saņemt ne tikai Sudraba kartes priekšrocības, bet arī papildu atlaides.

Papildus regulārām priekšrocībām “Latvijas aptieka” piedāvās īpašas akcijas tām preču grupām vai atsevišķām precēm, kuras ir ieteicamas asins vai asins komponentu donoriem. 

Tāpat jau no septembra katru mēnesi VADC aktuālā informācija par jaunākajām aktualitātēm, izbraukumiem un asins ziedošanas vietām ir redzama SIA "Latvijas aptieka" avīzē un interneta vietnē www.latvijasaptiekas.lv