Drukāt

Ziedo asinis un saņem kuponu izdevīgām atlaidēm braucienam uz ārzemēm!

Martā asins donoriem visās asins ziedošanas vietās Latvijā starptautiskais autobusu pārvadātājs Lux Express dāvina atlaižu kuponu braucienam uz Tallinu, Minsku, Sanktpēterburgu vai Viļņu.

Atlaižu kupons piedāvā iespēju iegādāties biļetes par zemāku cenu vairākiem maršrutiem:
Rīga – Tallina 4 EUR
Rīga – Viļņa 3 EUR
Rīga – Sanktpēterburga 14 EUR
Rīga – Minska 9 EUR

Biļešu cena norādīta vienā virzienā, vienu Lux Express kuponu var izmantot divas personas, ceļošanas periodam no marta līdz maija beigām. Biļešu iegādes termiņi norādīti uz kupona. Akcijas biļešu skaits ir ierobežots, tāpēc neatliec to iegādi uz pēdējo mirkli. Vairāk par akciju: https://luxexpress.eu/lv/valsts-asinsdonoru-centrs-2018

Valsts asinsdonoru centrs izsaka pateicību starptautisko autobusu pārvadātājam Lux Express par veiksmīgo sadarbību jau divu gadu garumā, iepriecinot ikvienu, kurš nolēmis paveikt labu darbu, ziedojot asinis. Papildu emocionālajam gandarījumam, donors var saņem arī šo atgriezenisko saiti – sajūtu, ka par viņu domā un rūpējas.

Atgādinām, lai ziedotu asinis, līdzi jāņem personu apliecinošs dokuments (pase vai ID karte). Pie reģistrācijas asins nodošanai nepieciešams uzrādīt arī bankas konta numuru.

Asinis ziedot iespējams arī VADC mobilā autobusa izbraukumos. Informācija par tuvākajiem izbraukumiem VADC mājaslapā: VADC