Drukāt

Ziedo asinis un saņem atlaižu kuponu izbraucienam ar kuģīti pa Daugavu

Foto: Publicitātes foto

No 14. augusta Līdz 29. septembrim ikvienam donoram Valsts asinsdonoru centrā (VADC) Sēlpils ielā 9, Rīgā un VADC izbraukumos specializētajā autobusā, Riga Water Taxi dāvina atlaižu kuponu braucienam pa Daugavu ar kuģīti “Elizabete”.

“Ikviens donors pēc cēlā darba ir pelnījis pienācīgu atpūtu, kāpēc lai tas nebūtu aizraujošs brauciens ar kuģīti pa kādu no “Rīga Water Taxi” piedāvātajiem maršrutiem, aplūkojot Rīgu no cita skatupunkta?” retoriski jautā SIA “Rīga Water Taxi” valdes loceklis Juris Kalējs.

Atlaižu kupons donoram piedāvā 10 EUR atlaidi braucienam ar kuģīti pa kādu no Daugavas maršrutiem – Zaķusalas vai Andrejsalas apli. Brauciena cena ar atlaižu kuponu – 5 EUR.

Atgādinām, lai nodotu asinis, līdzi jāņem personu apliecinošs dokuments (pase vai ID karte). Pie reģistrācijas asins nodošanai nepieciešams uzrādīt arī bankas konta numuru.

Donoru pieņemšana Donoru centrā, Sēlpils ielā 9, Rīgā:
Donoru pieņemšana:
P. 8:00—18:30
O. 8:00—16:30
T. 8:00—16:30
C. 8:00—18:30
Pk. 8:00—14:30

Asinis ziedot iespējams arī VADC mobilā autobusa izbraukumos. Informācija par tuvākajiem izbraukumiem VADC mājaslapā: https://www.vadc.lv/donoriem/izbraukumi-un-ziedosanas-vietas