Drukāt

Ziedo asinis un laimē iespēju apmeklēt izklaides parku “Avārijas brigāde”

Sākot ar 1. jūniju visiem asins donoriem, kuri asinis ziedos Valsts asinsdonoru centrā, Sēlpils ielā 9, Rīgā, būs iespēja piedalīties izspēlē un savā īpašumā iegūt bezmaksas ieejas karti izklaides parkā “Avārijas brigāde”.

Jūnijā tiks izspēlēti 12 ielūgumi, izspēle notiks katru pirmdienu, trešdienu un piektdienu, laimīgo vārdus publicējot sociālajos tīklos un ar tiem sazinoties personīgi.

“Labas lietas un labi cilvēki vienmēr ir jāatbalsta, ” tā saka Mārtiņš Brezauckis, izklaides parka idejas autors un attīstītājs.

Izklaides parks “Avārijas brigāde” atrodas Lēdmanes pagastā, Lielvārdes novadā, “Vēsmiņās”.

Kā vēsta parka nosaukums, tajā var sastapt iecienītās latviešu animācijas filmas "Avārijas brigāde" varoņus īstā "Avārijas brigādes" pilsētiņā. Vēl viena izklaide ir vairāk nekā 1000m garā dinozauru taka, kurā var redzēt ne vienu vien aizvēsturisko dzīvnieku. Izklaides parks "Avārijas brigāde" piedāvā arī Cālis.lv stāstu taku, virvju trasi, lecamspilvenu, ūdens spilvenu un daudzas citas aktivitātes.

Atgādinām, lai nodotu asinis, līdzi jāņem personu apliecinošs dokuments (pase vai ID karte). Pie reģistrācijas asins nodošanai nepieciešams uzrādīt arī bankas konta numuru.