Drukāt

Ziedo asinis un iegūsti saulesbrilles

Foto: Publicitātes foto

No 17. jūlija līdz 31. jūlijam asins un asins komponentu donoriem, kuri apmeklēs Valsts asinsdonoru centru (VADC) Sēlpils ielā 9, Rīgā, būs iespēja piedalīties izspēlē un savā īpašumā iegūt itāļu zīmola "Polar" saulesbrilles no manaslecas.lv.

No 17. jūlija līdz 31. jūlijam asins un asins komponentu donoriem, kuri apmeklēs Valsts asinsdonoru centru (VADC) Sēlpils ielā 9, Rīgā, būs iespēja piedalīties izspēlē un savā īpašumā iegūt itāļu zīmola "Polar" saulesbrilles no Latvijā lielākā kontaktlēcu interneta veikala manaslecas.lv.

1. augustā tiks izlozēts laimīgā donora vārds, kurš varēs izvēlēties sev tīkamāko "Polar" saulesbrilļu modeli interneta veikalā manaslecas.lv

“Esam pašmāju uzņēmums un uzskatām, ka līdzcilvēkiem ir jāpalīdz! Asins donori dara lielisku darbu, un viņu rūpes par citiem ir jāatalgo, tāpēc piedāvājam atlaides četros no mūsu grupas zīmolu veikalos. Tāpat, sadarbībā ar Valsta asinsdonoru centru, piedāvāsim donoriem arī citas draudzīgas akcijas,” tā Mārtiņš Kossovičs, Optic Guru līdzīpašnieks.

Donoru pieņemšana Rīgā, Sēlpils ielā 9:
Pirmdienās: 8.00-18.30
Otrdienās: 8.00-16.30
Trešdienās: 8.00-16.30
Ceturtdienās: 8.00-18.30
Piektdienās: 8.00-14.30

Atgādinām, lai nodotu asinis, līdzi jāņem personu apliecinošs dokuments (pase vai ID karte). Pie reģistrācijas asins nodošanai nepieciešams uzrādīt arī bankas konta numuru.