Drukāt

Ziedo asinis LNB un iegūsti "branču" restorānā "Klīversala"

Šī gada 22. novembrī no plkst. 10.00 līdz 14.00 Latvijas Nacionālajā bibliotēkā (LNB) norisināsies Valsts asinsdonoru centra (VADC) izbraukums.

Šī gada 22. novembrī no plkst. 10.00 līdz 14.00 Latvijas Nacionālajā bibliotēkā (LNB) norisināsies Valsts asinsdonoru centra (VADC) izbraukums. LNB, sadarbībā ar Gaismas pils restorānu “Klīversala”, aicina apmeklēt izbraukumu, ziedot asinis un palīdzēt līdzcilvēkiem.

“Latvijas Nacionālajā bibliotēkā ik dienas norit dažāda veida pasākumi, sniedzot iespēju ikvienam izglītoties, radoši domāt un izpausties, dibināt jaunus kontaktus. Atslēgvārdi ir “sniegt iespēju”. Piedaloties VADC izbraukumā, mēs vēlamies aktualizēt, ka bibliotēkā varam ne tikai gūt, bet arī dot – sniegt iespēju kādam dzīvot vai uzlabot veselību. Tādējādi cilvēki, kam šobrīd nepieciešama palīdzība un atbalsts, varēs nedaudz vēlāk mums atkal pievienoties un gūt – jaunas zināšanas, iespaidus un dzīvesprieku,” stāsta LNB Komunikācijas departamenta direktore Ieva Laizāne.

Apmeklējot izbraukumu un ziedojot asinis, kādam donoram būs iespēja savā īpašumā iegūt divus ielūgumus vēlajām brokastīm jeb “brančam” Gaismas pils restorānā “Klīversala”.

Atgādinām, ka katrs asins donors: 

  • gūst morālu gandarījumu;

  • izziņu par asins testēšanas rezultātiem (pēc pieprasījuma);

  • uzkodu komplektu;

  • pēc asins ziedošanas saņem kompensāciju zaudētā asins apjoma atjaunošanai 4,27 euro. Kompensāciju donoriem izmaksā bezskaidras naudas pārskaitījuma formā uz donora norādīto kontu;

  • izziņu par asins nodošanu, kuru, iesniedzot darba devējam, var saņemt apmaksātu brīvdienu;

  • gada laikā (365 dienu ietvaros) ziedojot asinis trīs vai vairāk reizes, Tu saņem Donora privilēģiju karti, kas dod iespēju saņemt dažādas atlaides (par kurām informāciju atradīsi šeit: https://www.vadc.lv/donoriem/privilegiju-karte).

Neesi vienaldzīgs un palīdzi! Ņem personu apliecinošu dokumentu (pasi vai ID karti), bankas konta numuru un nāc 22. novembrī uz Latvijas Nacionālo bibliotēku, Mūkusalas ielā 3, Rīgā.