Drukāt

Veikalu tīkls “top!” un Valsts asins donoru centrs uzsāk sadarbību

Valsts asinsdonoru centrs (VADC) un vietējais veikalu tīkls “top!” ir uzsākuši sadarbību, kuras laikā veiks informatīvā atbalsta pasākumus, nolūkā veicināt sabiedrības informētību par asins ziedošanas iespējām.

“Sabiedrībai februāris un marts asociējas ne tikai ar baltām sniega kupenām un pavasara gaidām, šie ir mēneši, kad tiek svinēti mīlestības un sirsnības svētki, kuru laikā vēlamies aktualizēt labestību un otra iepriecināšanu. No sirds esam priecīgi par sadarbības uzsākšanu starp vietējo veikalu tīklu “top!” un VADC, kas ik dienu dodas pie cilvēkiem visā Latvijā, lai nodrošinātu iespēju ziedot asinis. Uzskatām, ka labākais veids mūsu savstarpējai sadarbībai ir asins ziedošanas nepieciešamības aktualizēšana un sabiedrības informēšana par iespējām to darīt, to varam nodrošināt plašā reģionālā pārklājuma dēļ. Vairosim labo ziedojot, jo viens donors spēj palīdzēt 3 citiem cilvēkiem, kam šī palīdzība ir nepieciešama” pauž “top!” mārketinga direktore Ilze Priedīte.

“Esam patiesi iepriecināti par uzsākto sadarbību ar veikalu tīklu “top!”. Nav noslēpums, ka tieši reģioni spēlē neatņemamu lomu kopējā Latvijas asins krājuma papildināšanā, tāpēc ceram, ka “top!” informatīvie kanāli, ļaus sasniegt vēl nesasniegto asins donoru auditoriju. Ar šo sadarbību arī veikalu tīkls “top!” ir vienā asinsritē ar Valsts asinsdonoru centru,” stāsta VADC direktore Egita Pole.

Latvijas pilsētās, rajonu centros, pagastos, kur šā gada sirsnības mēnešos - februārī un martā, kā arī visa gada garumā plānoti VADC izbraukumi, “top!” veikalos tiks izplatīta informācija par šiem izbraukumiem.isus aicinām sekot līdzi aktuālākajai informācijai par plānotajiem izbraukumiem arī: www.donors.lv un Facebook.com/topveikali