Drukāt

VADC uzsāk izaicinājumu "Vienoti dziesmā, dejā un asinsritē"

Tuvojoties Latvijas valsts simtajai dzimšanas dienai, Valsts asinsdonoru centrs (VADC) sadarbībā ar TDA “Liesma” no 23. aprīļa līdz 22. jūnijam uzsāk izaicinājuma akciju “Vienoti dziesmā, dejā un asinsritē!”.

Izaicinājuma laikā VADC aicina Latvijas koru un deju kolektīvus kopīgi ziedot asinis. Uzcītīgākie kolektīvi saņems balvas no starptautiskā autobusu pārvadātāja “Lux Express” un saldumu zīmola “Laima”.

Izaicinājumu paredzēts uzsākt 23. aprīlī, tas ilgs divus mēnešus, līdz 22. jūnijam. Izaicinājumā varēs piedalīties kori un deju kolektīvi no visas Latvijas. Kolektīvu dalībnieki aicināti akcijā iesaistīt arī draugus, paziņas un ģimenes locekļus, jo kori un deju kolektīvi (katrs) tiks apbalvoti divās kategorijās:

  • Koris un deju kolektīvs, kurš proporcionāli dalībnieku skaitam ziedojis visvairāk asiņu, balvā saņems starptautiskā autobusu pārvadātāja “Lux Express” bezmaksas braucienu visam kolektīvam uz kādu no kompānijas piedāvātajiem galamērķiem;
  • Koris un deju kolektīvs, kura vārdā visvairāk ziedotas asinis, balvā saņems saldu pārsteigumu no  saldumu zīmola “Laima”, kā arī ekskursiju gida pavadībā  “Laimas” šokolādes muzejā visam kolektīvam.

Izaicinājuma uzvarētāji tiks paziņoti un apbalvoti XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku nedēļas ietvaros. Sīkāka informācija par vietu un laiku sekos izaicinājuma noslēgumā.

Lai pieteiktu kolektīva dalību izaicinājumā, kolektīva pārstāvim jāraksta uz: , norādot kolektīva nosaukumu, dalībnieku skaitu kolektīvā, kā arī aptuveno asins ziedotāju skaitu. Kolektīvi, kuri nebūs pieteikuši savu dalību izaicinājumā, balvu izcīņā piedalīties nevarēs. Izaicinājumam varēs pieteikties visu tā norises laiku.

“Šis ir Latvijas simtgades gads, straujiem soļiem tuvojas XXVI Vispārējie latviešu Dziesmu un XVI Deju svētki.  Nevienam nav noslēpums, ka dejā un dziesmā ir spēks. Tas ir spēks, kas jau simts gadus apliecina latviešu neatlaidību un sīkstumu. Tieši tāpēc šogad vēlamies parādīt, cik spēcīgi un vienoti varam būt it visā, arī, ziedojot asinis.  Asins ziedošanas izaicinājums ir lielisks veids kā pārbaudīt, kurš ir saliedētākais un aktīvākais kolektīvs Latvijā. Izaicinājums uzsākts, lai popularizētu asinsdonoru kustību Latvijā, veicinātu draudzīgu konkurenci un sadraudzību Latvijas māksliniecisko kolektīvu vidū un vienkārši – izdarītu labu darbu, ziedojot asinis,” stāsta VADC direktore Egita Pole.

Aicinām izaicinājuma dalībniekus un atbalstītājus sociālajos tīklos ievietotos foto atzīmēt ar tēmturi #MumsIrVienaAsinsrite.

Jautājumu gadījumā, lūgums sazināties ar VADC sabiedrisko attiecību speciālisti Ilzi Bergmani, rakstot: vai zvanot: 28663415.

Izaicinājuma apraksts aplūkojams ŠEIT

Izaicinājuma noteikumi aplūkojami ŠEIT