Drukāt

VADC izsludina foto un stāstu konkursu

Tuvojoties Pasaules asinsdonoru dienai, Valsts asinsdonoru centrs uzsāk foto un pieredzes stāstu konkursu “Mums ir viena asinsrite”. Labākie foto attēli un stāsti būs apskatāmi Pasaules asinsdonoru dienai veltītā izstādē t/c. “Galerija Centrs”.

Akcijas mērķis ir gūt radošu skatījumu par asins ziedošanu, kā arī apkopot stāstus, kuri ir mums blakus, bet bieži vien paliek nepastāstīti. Sirsnīga un emocionāla pieredze, kāpēc cilvēki vēlas ziedot asinis – sniegt roku otram vai gluži pretēji, ir spiesti lūgt citu palīdzību. Ar šo konkursu vēlamies iedvesmot ikvienu Latvijas iedzīvotāju, atgādinot, ka mēs visi esam vienā asinsritē.

Ikviena pieredze ir stāsta vērta – ar savu stāstu aicinām dalīties gan donorus, gan pacientus, kā arī jebkuru citu, kurš bijis klāt sirdi aizkustinošā brīdī. Tā var būt pirmā asins ziedošanas pieredze, emocionāls ģimenes locekļa stāsts vai regulāra donora izjūtas.

No 7. līdz 19. jūnijam, Žūrijas izvēlēti foto un pieredzes stāsti būs aplūkojami Pasaules asinsdonoru dienai veltītai izstādē tirdzniecības centrā “Galerija Centrs” Rīdzenes ielā. Seši žūrijas izvēlēti foto un stāstu autori savā īpašumā saņems “Skrīveru saldumi” salduma grozu, savukārt galvenajā balvā – aģentūras “Kolumbs” sarūpētu atpūtu Pērnavas SPA viesnīcā “HEDON SPA&Hotel”. 

Konkursa dalībnieki tiek aicināti iesniegt darbus atbilstoši tā nolikuma tehniskajām prasībām, sūtot tos uz e-pastu no 2019. gada 4. maija līdz 2019. gada 28. maijam. E-pastā dalībnieki norāda savu vārdu, uzvārdu kontaktinformāciju. Konkursa nolikums atrodams VADC mājaslapā: ŠEIT

Informācijai: Ilze Bergmane, Valsts asinsdonoru centra sabiedrisko attiecību speciāliste. Tālrunis: 67408878, 28663415. E-pasts: .