Drukāt

VADC izaicinājuma “Vienoti dziesmā, dejā un asinsritē” asins ziedojis jau pirmais kolektīvs

Valsts asinsdonoru centra rīkotajā izaicinājumā “Vienoti dziesmā, dejā un asinsritē” asinis ziedot devās izaicinājuma līdzautori TDA “Liesma” dalībnieki, rādot priekšzīmi un izaicinot citus kolektīvus.

TDA "Liesma" izaicinājumu meta Latvijas Universitātes jauktajam korim "Juventus" un TDA "Teiksma". Arī citi kolektīvi aicināti sekot "Liesmas" piemēram, izaicinot citus klektīvus, tādā veidā veicinot draudzīgu konkurenci un savstatpējo sadraudzību.

Jau ziņots, ka Valsts asinsdonoru centrs sadarbībā ar TDA “Liesma” no 23. Aprīļa līdz 22. jūnijam uzsāka asins ziedošanas izaicinājumu, kura laikā aicina Latvijas koru un deju kolektīvus kopīgi ziedot asinis. Uzcītīgākie kolektīvi saņems balvas no starptautiskā autobusu pārvadātāja “Lux Express” un saldumu zīmola “Laima”.

Šobrīd aktīvi norit kolektīvu reģistrācija. Reģistrēties izaicinājumam kolektīvi var visu akcijas norises laiku. Lai pieteiktu kolektīva dalību izaicinājumā, kolektīva pārstāvim jāraksta uz e-pasta adresi , jānorāda kolektīva nosaukums, tā dalībnieku skaits, kā arī aptuveno asins donoru skaits. Kolektīvi, kuri nebūs pieteikuši savu dalību izaicinājumā, balvu izcīņā piedalīties nevarēs.

Izaicinājuma uzvarētāji tiks paziņoti un apbalvoti XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku nedēļas ietvaros.

Ziedojot asinis, VADC izaicinājuma dalībniekus un atbalstītājus sociālajos tīklos publicētos foto aicina atzīmēt ar tēmturi #MumsIrVienaAsinsrite.