Drukāt

VADC asins krājums redzams DELFI.lv sākumlapā

Lai popularizētu donoru kustību un informētu iedzīvotājus par Valsts asinsdonoru centrā (VADC) esošo asins komponentu daudzumu, kopš 24. janvāra ziņu portāla www.delfi.lv mājaslapā redzams VADC asins krājuma interaktīvais grafiks.

Interaktīvais asins krājums izvietots delfi.lv sākumlapas labajā slejā starp 1188.lv un “DELFI veikals” vidžetiem. Asins krājuma informācija tiek atjaunota katru dienu, tas atspoguļo šī brīža asins komponentu daudzumu, ļaujot ikvienam portāla apmeklētājam iepazīties ar reālo situāciju. VADC cer, ka interaktīvais asins krājums pievērsīs portāla apmeklētāju uzmanību un iedrošinās ziedot asinis gan tos, kuri asinis nav ziedojuši ne reizi, gan tos, kuri to dažādu iemeslu dēļ pārtraukuši.

Valsts asinsdonoru centra direktore Egita Pole izsaka pateicību ziņu portālam DELFI: “Mēs ļoti augstu vērtējam DELFI atsaucību, ļaujot ziņu portāla sākumlapā izvietot mūsu asins krājuma interaktīvo grafiku. Asins krājumam nepieciešams pastāvīgs papildinājums, tāpēc ļoti svarīgi, ka cilvēki mūs pamana katru dienu. Šāds atbalsts Donoru centram ir īpaši nepieciešams ziemas aukstajos mēnešos, kad izbraukumu ir mazāk. Aicinām arī citus portālus būt sociāli atbildīgiem un atbalstīt VADC, savā mājaslapā publicējot VADC interaktīvo krājumu.”