Drukāt

Tallink darbinieki ziedo asinis un donoriem dāvina ceļojumu

Šodien, 13. septembrī no 10.00 līdz 14.00 Valsts asinsdonoru (VADC) specializētajā donoru autobusā Rīgas pasažieru termināla teritorijā, Eksporta ielā 3 A norisināsies asinsdonoru diena.

“Jau vairākus gadus tieši septembrī un arī šogad mēs, “Tallink” un “Tallink Hotel Riga”, sadarbībā ar VADC un dzīvnieku patversmi “Labās mājas”, aicinām cilvēkus nebūt vienaldzīgiem un palīdzēt. Katru dienu cilvēki nonāk nelaimē – mūsu asinis var glābt viņu dzīvību,” aicina Baiba Muceniece, Tallink Latvija pārdošanas un mārketinga direktore.

Asinis ziedot aicinām 13. septembrī laikā no plkst. 10.00 līdz 14.00 donoru autobusā Rīgas pasažieru ostas termināla teritorijā, pie ostas ēkas.

“Mēs ticam, ka palīdzēt ir viegli. Mēs ceram uz atsaucību, un pateicībā dāvāsim saldu “Tallink” sveicienu, kā arī visiem apmeklētājiem, ziedojot asinis, dosim iespēju piedalīties izlozē un laimēt trīs kruīza ceļojuma dāvanu kartes, ” tā Baiba Muceniece.

Atgādinām, lai nodotu asinis, līdzi jāņem personu apliecinošs dokuments (pase vai ID karte). Pie reģistrācijas asins nodošanai nepieciešams uzrādīt arī bankas konta numuru.