Drukāt

Šodien visā pasaulē tiek atzīmēta Pasaules asinsdonoru diena

Sveicam Pasaules asinsdonoru dienā! Paldies, ka esat vienā asinsritē ar Valsts asinsdonoru centru.

Pasaules asinsdonoru dienu visā pasaulē atzīmē 14. jūnijā. Šajā dienā visā pasaulē rīko pasākumus, lai veicinātu izpratni par nepieciešamību nodot asinis un pateiktos visiem asins donoriem par cilvēku dzīvības glābšanu.

Par godu šai dienai ir radīts jauns video,kas stāsta par donoru pieredzēm. Kā arī ir sagatavotas vairākas aktivitātes donoru iestaistei.

No šodienas līdz 20. augustam sociālajā platformā Facebook visiem donoru kustības atbalstītājiem uz sava profila būs iespējams uzlikt speciāli veidotu rāmi – Mums ir viena asinsrite, kas simbolizē piederību donoru kustībai.

Šodien uzņēmums "Splat"  visiem donoriem ir sarūpējis  dāvaniņu - nostiprinošu zobu pastu “Nordic Berries”. To varēs saņem ikviens donors, ziedojot asinis, jebkurā no asins ziedošanas vietām Latvijā.

Atgādinām, ka līdz 19. jūnijam “Galerijā Centrs” Rīdzenes ielā ir apskatāma foto un stāstu izstāde “Mums ir viena asinsrite”. Tās ekspozīcijā  iekļauti vairāku gadu garumā krāti iedvesmojoši un emocionāli foto, kurus papildina donoru un pacientu pieredzes stāsti.