Drukāt

Šogad arī Valsts asinsdonoru centrs būs daļa no “Stirnu buks” asinsrites.

Valsts asinsdonoru centrs vienmēr cenšas būt tuvumā saviem donoriem, kā arī cilvēkiem, kuri interesējas par asins ziedošanu. Šī sadarbība ļaus klātienē sastapt sportiskus, azartiskus un aktīvus cilvēkus, kuriem sniegsim tieši viņiem aktuālu informāciju.

2019. gada sezonā (no marta vidus līdz oktobrim) donori visā Latvijā, kuri ziedos asinis, saņems atlaides kuponu reģistrācijas maksai 10% apmērā. Izmantot atlaidi varēs reģistrācijas brīdī, ievadot unikālo atlaides kodu Stirnu buks mājaslapā www.stirnubuks.lv.

Sezonas taku skrējiena seriāla posmos būsim priecīgi sniegt informāciju, kā arī atbildēt uz visiem jautājumiem par asinis ziedošanu.  Mūs varēs sastapt  labo darbu teltī kopā ar “SOS bērnu ciemati” un “Palīdzēsim.lv”. 27.04. Tērvetes posmā visiem interesentiem būs iespēja noskaidrot savu asinsgrupu, kas ir pirmais solis, lai kļūtu par donoru. 07.09. Krimuldas posmā līdzjutējiem būs iespēja ziedot asinis VADC specializētajā autobusā.

Esam pārliecināti, ka cīņas spars, kas rit dalībnieku un viņu atbalstītāju asinsritē, dos papildu stimulu pacientiem ātrāk izveseļoties.