Drukāt

Šodien VADC svinam Starptautisko Māsu dienu

Šodien, 12.maijā Valsts asinsdonoru centrā (VADC) tika atzīmēta Starptautiskā Māsu diena, kuras ietvaros visām VADC medmāsām Unastyle imidža skolas audzēknes veidoja grimu un frizūras, toties "Dzintars" parūpējās par jaukām dāvanām.

Starptautiskā Māsu diena tiek svinēta visā pasaulē katru gadu 12.maijā angļu medmāsas Florences Naitingeilas dzimšanas dienā. Viņa ir devusi būtisku ieguldījumu māsu profesijas attīstībā, uzsverot, ka māsas prioritārais uzdevums ir pacienta aprūpe.

Valsts asinsdonoru centrā Rīgā, Sēlpils ielā 9, VADC Latgales filiālē Rēzeknē un izbraukumos visā Latvijā ik katru dienu donorus ar mīlestību sveicina, sagaida, uzmana, parunājas un tālākās ikdienas gaitās pavada 49 medmāsas. Daudzas no viņām ar vairāku desmitu gadu stāžu.

"Man patīk šis darbs. Lai cik jocīgi tas neskanētu - tieši durt un špricēt. Un vēl ar cilvēkiem parunāties", jaunajā VADC mājaslapā www.donors.lv par savu darbu smejas Balvos dzimusī medmāsa Olga Koļesņikova. (https://www.vadc.lv/donoriem/patiesie-stasti/medmasina-olga)

Tādēļ Valsts asinsdonoru centrs ar Unastyle imidža skolas un parfimērijas un kosmētikas ražotāja "Dzintars" atbalstu vēlas pateikties savām māsiņām par nezūdošajiem smaidiem, darba sparu un asinsdonoru kustības popularizēšanu.