Drukāt

SIA “Silvanols” asins donoriem dāvina uztura bagātinātāju “Ferrovital”

Uzņēmums SIA “Silvanols” ir uzsācis sadarbību ar Valsts asinsdonoru centru, kuras ietvaros donoriem, kuri ziedojuši asinis, tiks dāvināti uztura bagātinātāji “Ferrovital balzams” vai “Ferrovital caps”.

Sadarbības ietvaros trīs nedēļas dažādās vietās asins donoriem būs iespēja iegūt Uztura bagātinātājus, kuru sastāvā esošais dzelzs palīdzēs uzturēt normālu sarkano asinsķermenīšu un hemoglobīna veidošanos, tādējādi palīdzot tiem atgūt spēkus.

SIA “Silvanols” misija ir palīdzēt sabiedrībai justies labāk un dzīvot ilgāk. Mēs vēlamies kaut nedaudz parūpēties par asins donoriem – cilvēkiem, kuri pašaizliedzīgi ziedo asinis un tā palīdz glābt cilvēku dzīvības. Tāpēc asins donoriem dāvinām produktus, kuru sastāvā esošais dzelzs un vitamīni kalpos kā dabīgs dzelzs avots un palīdzēs ātrāk atgūt spēkus,” stāsta “Silvanols” mārketinga vadītāja Ieva Palma.

Uztura bagātinātāju varēs saņemt tie donori, kuri:
-No 23. līdz 27. oktobrim asinis ziedos Rīgā, Sēlpils ielā 9, un Rēzeknē, 18.novembra ielā 41;
-No 6. līdz 9. novembrim asinis ziedos mobilā autobusa izbraukumos;
-No 18. līdz 22. decembrim asinis ziedos izbraukumos Latvijas reģionos.

Pēc donācijas katrs donors varēs izvēlēties sev tīkamāko uztura bagātinātāju – “Ferrovital balzams” vai “Ferrovital caps”. “Ferrovital caps” ir kapsulu uztura bagātinātājs ar dzelzi, vitamīniem un augu ekstraktiem, kas tradicionāli tiek lietoti kā dzelzs avots.

Dzelzs nodrošina normālu hemoglobīna veidošanos un skābekļa transportu organismā. C vitamīns uzlabo dzelzs uzsūkšanos. B2, B6 un B12 vitamīni veicina normālu sarkano asins ķermenīšu veidošanos. Dzelzs, B6, B12 un C vitamīni sekmē noguruma mazināšanos. Dzelzs, B6, B12 un C vitamīni veicina normālu imūnsistēmas darbību.

“Ferrovital balzams” ir dzelzs, vitamīnu B12, B2, B6, folijskābes un pantotēnskābe, dabīgas sulas balzams. Produkts nesatur parabēnus un aromatizētājus.