Drukāt

Rīgas Ritmi donoriem dāvinās iespēju apmeklēt festivālu un atlaižu kuponus biļetēm

Sākot ar 1. jūniju visiem asins un asins komponentu donoriem, kuri apmeklēs Valsts asinsdonoru centru (VADC) Sēlpils ielā 9, būs iespēja piedalīties izlozē un reizi nedēļā līdz jūnija beigām laimēt iespēju divām personām apmeklēt festivālu. “Rīgas Ritmi”.

Izloze notiks katru nedēļu: 1.; 8.; 15.; 22.; un 27. jūnijā. Laimētājus izziņosim sociālajos tīklos un sazināsimies telefoniski.

Tāpat ikvienam donoram, kuri VADC ieradīsies no 13. jūnija līdz 17. jūnijam, jautājot VADC reģistratūrā, būs iespēja saņemt 25 % atlaides kuponu divām personām ieejas biļešu iegādei uz "Rīgas Ritmi" koncertiem.

Festivāls “Rīgas Ritmi” ir viens no nozīmīgākajiem pasaules, džeza un improvizētās mūzikas festivāliem Latvijā. Šogad festivāls norisināsies no 29.jūnija līdz 2.jūlijam.

Šī gada festivāla mākslinieku vidū ir džeza vokāla dīva, 5 Grammy balvu ieguvēja Dianne Reeves, klavierspēles ģēnijs Justin Kauflin, brazīļu ģitāru duets Cainã Cavalcante & Michael Pipoquinha, ekspresīvie franču mākslinieki Vincent Peirani & Emile Parisien, kubiešu džeza vijolniece un dziedātāja Yilian Cañizares, kā arī austrāliešu multi-instrumentālists James Morrison & Latvian Radio Big Band! Mākslinieku vidū jāmin arī Derek Brown, Paris Combo, Camila Meza un daudzi citi!

Festivāla ietvaros izcili džeza, fanka, soulmūzikas, hiphopa un pasaules mūzikas koncerti norisināsies dažādās vietās – no Vecrīgas viduslaiku laukumiem līdz moderniem klubiem un koncertzālēm. – Bruce Lindsay, All About Jazz.

Pašlaik VADC īpaši aicina O rēzus negatīvo un B rēzus negatīvo asinsgrupu donorus.