Drukāt

Portāls Spoki.lv uzsāk sadarbību ar VADC

Valsts asinsdonoru centrs (VADC) sadarbībā ar jauniešu portālu www.spoki.lv no 2. maija līdz 1. jūnijam uzsāk akciju ''Mums ir viena asinsrite'', kuras laikā VADC, Sēlpils ielā 9, nosaucot paroli SPOKI, asins donori saņems slepeno kodu.

Reģistrējušies vai jauni lietotāji ar paroli varēs iegūt īpašu piemiņas medaļu- 25 000 vērto cepumu bonusu. To paredzēts iztērēt portālā, iegādājoties reālas balvas vai virtuālas spējas.

Portālā Spoki.lv ir sava finansu sistēma. Maksāšanas vienība ir virtuāls cepums, kurus var nopelnīt, ievietojot rakstus, komentārus. Tāpat virtuālo cepumu var iegūt, saņemot pozitīvu vērtējumu par rakstu un balsojot par cita autora rakstu vai komentāru, kā arī piedaloties spēlēs un izlozēs.

Virtuālos cepumus ir iespēja arī pazaudēt. Ja dalībnieka raksts saņem negatīvu vērtējumu vai viņa komentārs ir negatīvi novērtēts.

“Mums ir viena asinsrite. Tieši tādēļ mēs vēlamies veicināt jauniešus nodot asinis, un palīdzēt izglābt kāda nelaimē nonākuša cilvēka dzīvību,” aicina Evita Rauze, Spoki.lv projektu vadītāja.

Informācijai:
Spoki.lv ir Latvijā lielākais jauniešu portāls, kura auditorijas vidējais vecums ir 18 līdz 25 gadi. Pēc Gemius datiem portāla vidējais apmeklējums ir 800 tūkstošu dienā. Spoki.lv citu interneta mediju vidē izceļas ar to, ka tā saturu veido paši lietotāji. Portāls ne tikai sniedz iespēju izklaidēties un produktīvi pavadīt savu brīvo laiku, bet arī mācīties rakstīt un pasniegt informāciju plašākai publikai. Savukārt portāla administrācija regulāri rīko dažāda veida konkursus un sociālas kampaņas, kurās piedaloties, lietotājiem ir iespēja laimēt reālas balvas.