Drukāt

Optikas salonu tīkls “Fielmann” novembrī donoriem sarūpējis pārsteigumus

No 1. novembra līdz mēneša beigām visiem donoriem, kuri apciemos Valsts asinsdonoru centru (VADC) Sēlpils ielā 9, VADC izbraukumus Rīgā vai asins sagatavošanas nodaļas Rīgā, "Fielmann" sarūpējis pārsteigumus.

Katrs donors no “Fielmann” saņems mikrošķiedras briļļu tīrāmo lupatiņu un dāvanu kuponu 20 eiro vērtībā, kuru iespējams izmantot divējādi: vai nu veicot bezmaksas redzes pārbaudi, vai iegādājoties koriģējošās brilles vai saulesbrilles ar atlaidi līdz 20 eiro visos optikas salonos Latvijā un Lietuvā.

“Ikvienam cilvēkam dzīvē var pienākt diena, kad ir nepieciešamas asinis. Mēs nekad nezinām, kas notiks rīt, tāpēc mums vienam otrs ir jāatbalsta. Kopīgiem spēkiem mēs varam panākt daudz vairāk,” aicina Fielmann pārstāve Evija Barkāne.

Informācijai: ” Fielmann” optikas saloni ir slaveni ar savām modernajām brillēm par īpaši pievilcīgu cenu. "Fielmann" ir briļļu tirgus līderis Vācijā un lielākais optikas salonu tīkls Eiropā

Eiropā 23 miljoni cilvēku lieto “Fielmann” brilles. Ir atvērti vairāk nekā 670 saloni dažādās valstīs: Vācijā, Austrijā, Šveicē, Nīderlandē, Polijā, Luksemburgā, Lietuvā, Latvijā. Latvijā šobrīd atvērti deviņi optikas saloni un katrā no viņiem pieejami vismaz 2000 briļļu ietvari un liels klāsts saulesbriļļu.

Atgādinām, ka ziedojot asins, nepieciešams uzrādīt personu apliecinošu dokumentu – pasi vai ID karti. Nepieciešams līdzi paņemt arī bankas konta numuru.