Drukāt

Officeday Latvia sveic VADC biroja administatori

Aprīlī Valsts asinsdonoru centra kolektīvs pieteica biroja administratori Agnesi Štaueri konkursam "Labākā biroja administratore 2016”. Par labāko administratoru Agnese izvirzīta netika, bet no sirds priecājamies par 124 balsīm un Officeday sveicienu.

Agnese pieteikumā par sevi stāstīja: "Ir liela veiksme, ja uz darbu katru dienu vari nākt ar prieku un smaidu sejā. Tieši tāpēc arī izvēlējos biroja administratora darbu. Tas sniedz gandarījumu par padarīto, un tāpēc nevaru atcerēties pēdējo reizi, kad uz darbu nācu sliktā noskaņojumā (pat ne pirmdienās!)".

Agneses ikdienas darba pienākumos ietilpst uzņēmuma dokumentu aprite, biroja darba organizēšana, komunikācija ar kolēģiem un klientiem, jaukas atmosfēras nodrošināšana birojā – viss, kas nepieciešams, lai nodrošinātu nepārtrauktību biroja darbā.

"Šeit ļoti palīdz kolēģu atsaucība un pozitīvā attieksme. Neviens nekad nepateiks nē, ja būs vajadzīga palīdzība. Kopīgiem spēkiem mēs varam atrisināt jebkuru problēmu. Strādājam kā komanda un kopīgi augam. Biroja administratoram ir jābūt uzņēmuma pozitīvajam gariņam, lai cilvēkiem ienākot birojā gribētos pasmaidīt un apēst kādu garšīgu cepumu. Vēl noteikti ir jāspēj saglabāt mieru stresa situācijās un vienmēr jāuzsmaida arī tad, ja ārā nespīd saule,"skaidro Agnese.

http://birojaadministratore.db.lv/A572060734d950.html