Drukāt

Nominē VADC „Klientu apkalpošanas Goda balvai 2019”

Pirmdien, 16. septembrī, Valsts kanceleja uzsāka Laba servisa kustības kampaņu. Tās laikā iedzīvotāji tiek rosināti pievērst uzmanību klientu servisam valsts pārvaldē un balsot par labākajiem klientu apkalpošanas speciālistiem.

Šis ir jau piektais gads, kopš iedzīvotāji tiek aicināti pievērst uzmanību klientu apkalpošanas kultūrai valsts pārvaldē un novērtēt labākos darbiniekus, ne tikai klātienē pasakot “paldies”, bet arī nobalsojot.

Par labākajiem Valsts asinsdonoru centra speciālistiem iedzīvotājiem ir iespējams balsot, aizpildot anketu interneta vietnē www.sakipaldies.lv vai izmantojot mobilo lietotni “Futbols”. Balsošanas periods noslēgsies šā gada 12. novembrī.

Apkopojot balsošanas rezultātus, tiks noskaidroti trīs klientu apkalpošanas speciālisti un viena iestāde, kas guvuši vislielāko novērtējumu skaitu no klientiem un svinīgā ceremonijā decembrī saņems Klientu apkalpošanas Goda balvu.

"Klientu apkalpošanas Goda balvu" VADC darbinieki ir saņēmuši divas reizes, 2016. gadā atzinīgi tika novērts Donoru nodaļas klientu reģistratores Tamāras Iļčenko darbs, savukārt 2017.gadā to ieguva donoru vidū augstu vērtētā transfuzioloģijas māsa Lilija Obuševa.