Drukāt

Nominē VADC Klientu apkalpošanas goda balvai 2017

Jau trešo gadu pēc kārtas Valsts asinsdonoru centrs (VADC) piedalās Valsts kancelejas rīkotajā kampaņā “Laba servisa kustība valsts pārvaldē”, kuras mērķis ir izcelt labākos no labākajiem, lai viņi iedvesmotu citus valsts pārvaldē strādājošos.

Par labākajiem Valsts asinsdonoru centra speciālistiem iedzīvotājiem ir iespējams balsot, aizpildot anketu interneta vietnē mazaksslogs.gov.lv un mobilajā lietotnē “Futbols”, kā arī VADC Rīgā, Sēlpils ielā 9 un VADC Latgales filiālē Rēzeknē, 18. novembra ielā 41, aizpildot balsošanas anketu.

Valsts kanceleja kampaņu atklās ceturtdien, 14. septembrī, ar īpašu pasākumu Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldē, kurā klientu apkalpošanas speciālistu lomā iejutīsies sabiedrībā zināmi cilvēki – sportisti, uzņēmēji, TV un radio personības u.c

Valsts kancelejas direktors Jānis Citskovskis: “Mēs varam lepoties, ka valsts pārvaldē strādā daudz godprātīgu, atsaucīgu un laipnu darbinieku ar izcilām klientu apkalpošanas prasmēm, kuras augsti novērtē arī klienti. Taču kā it visās dzīves jomās – vienmēr var labāk un labāk! Tāpēc esam gatavi mācīties un uzklausīt iedzīvotāju vērtējumu, lai sniegtu kvalitatīvus pakalpojumus un palīdzētu katram klientam atrast situācijai piemērotu risinājumu. Tādēļ laba servisa kustības mērķis ir izcelt pašus labākos valsts pārvaldes darbiniekus, kuri iedvesmo citus un palīdz veidot labāku pārvaldi!”.

Laba servisa kustība ir iniciatīva, kuru Valsts kanceleja aizsāka 2015. gadā, lai uzlabotu valsts pārvaldes iestāžu darbu un attīstītu uz klientu orientētu kultūru. Līdz ar šo kustību tika iedibināta arī “Klientu apkalpošanas goda balva”. Katru gadu to pasniedz trīs visatzinīgāk novērtētajiem valsts pārvaldes darbiniekiem, kas tiek noskaidroti iedzīvotāju balsojumā. Balsot iespējams, aizpildot anketu tīmekļvietnē mazaksslogs.gov.lv un mobilajā lietotnē “Futbols” no 14. septembra līdz 12. novembrim.

Pērn “Klientu apkalpošanas goda balvu” saņēma Inita Tauriņa, Lauku atbalsta dienesta klientu apkalpošanas speciāliste no Valmieras; Ilona Zorova, Valsts ieņēmumu dienesta galvenā nodokļu inspektore no Jelgavas un Ausma Rava, Sociālās integrācijas valsts aģentūras sociālā pedagoģe no Jūrmalas.

Teicams piemērs 2016” apbalvojumu 2016.gada decembrī saņēma arī VADC Donoru nodaļas klientu reģistratore Tamāra Iļčenko.

Kampaņas video: https://www.youtube.com/watch?time_continue=6&v=B2WJ_eSBbwc

Informācija sagatavota sadarbībā ar Valsts kanceleju.