Drukāt

No septembra beigām līdz decembrim Valsts asinsdonoru centrā katru mēnesi norisināsies “Čipsu dienas”

Turpmāk Valsts asinsdonoru centrā (VADC) katru mēnesi līdz 2017. gada decembrim norisināsies “Čipsu dienas”, kuru laikā katrs donors, kurš, ziedojis asinis Sēlpils ielā 9, Rīgā, saņems jauku pārsteigumu no SIA “Pērnes L”.

Katra mēneša “Čipsu dienu” norises diena un datums tiks izziņots VADC sociālajos tīklos un mājaslapā. Iecerēts, ka “Čipsu dienas” būs piektdienas, kad darba nedēļa gandrīz jau aiz muguras un ar vienu kāju jau esam brīvdienās, un pēc garās darba nedēļas esam pelnījuši sevi palutināt ar kādu našķi. Akcijas atklāšanas diena ir piektdiena, 29.09.17.

Akcijas mērķis ir dažādot Valsts asinsdonoru centra izsniegto donora uzkodu komplektu, to papildinot ar vēl nebijušiem produktiem. Donoram, kurš ir lietojis treknu ēdienu, asins šķidrā daļa – plazma ir hiloza (taukaina), tādēļ nav iespējams veikt analīzes, un asinis nav derīgas pārliešanai. Lai izvairītos no šādas iespējamības, čipsus donors saņems pēc asins ziedošanas, kopā ar uzkodu komplektu.

SIA “Pērnes L” sarūpējuši četrus dažādus garšu pārsteigumus – Jūras sāls un etiķa, paprikas, tomātu vai krējuma un diļļu “Long Chips” kartupeļu plāksnītes. Atgādinām, ka donori, kuri pēc asins ziedošanas nejūtas izsalkuši, gan uzkodu komplektu, gan SIA “Pērnes L” sarūpēto gardumu var ziedot trūkumā nonākušajām Latvijas ģimenēm, to atstājot Valsts asinsdonoru centra novietotajā labdarības iniciatīvas “Paēdušai Latvijai” pārtikas kastē.