Drukāt

Donoriem iespēja laimēt biļetes piedzīvojuma parkā TARZĀNS

Sākot ar 5. jūliju visiem asins un asins komponentu donoriem, kuri apmeklēs Valsts asinsdonoru centru (VADC) Sēlpils ielā 9, būs iespēja piedalīties izlozē un reizi nedēļā līdz jūlija beigām laimēt komplekso biļeti piedzīvojuma parka TARZĀNS apmeklēšanai.

Izloze notiks katru nedēļu: 8.jūlijā, 15.jūlijā, 22.jūlijā un 29.jūlijā. Laimētājus izziņosim sociālajos tīklos un sazināsimies telefoniski.

Siguldas Piedzīvojumu parks „Tarzāns” ir lielākais brīvdabas piedzīvojumu parks Baltijā. Parks piedāvā Tarzāna šķēršļu trases ar vairāk kā 100 dažādiem kokos izvietotiem šķēršļiem, rodeļu trasi, kas darbojas uz amerikāņu kalniņu principa un ļauj attīstīt ātrumu līdz pat 40km/h, pirmo un modernāko krēslu pacēlāju Baltijā, katapultu, kurā var izbaudīt paātrinājumu un uzlidot 20 metru augstumā, Trako rotoru, milzu šūpoles, loka šaušanu,
brīvdabas pneimatisko / peintbola šautuvi, velokartus un ģimenes velomobīļus ar maršrutiem pa Siguldu, kā arī dažādas bērnu aktivitātes - Tarzāna bērnu šķēršļu parku, kameršļūkšanu, bērnu autoskolu, bērnu ekskavatorus, gumijlēkšanas batutus, piepūšamās atrakcijas, bērnu velokartus, ballītes kopā ar Tarzānu vai Džeinu.

Pašlaik VADC īpaši aicina O+ un A- asinsgrupu donorus.