Drukāt

MyFitness asins donoriem dāvina bezmaksas sporta kluba apmeklējumu!

Janvāra beigās un februāra sākumā “MyFitness” visiem asins, plazmas un trombocītu donoriem Rīgā dāvina bezmaksas atlaižu kuponu “MyFitness” sporta kluba apmeklējumam.

“MyFitness” jau vairākus gadus atbalsta Valsts asinsdonoru centru (VADC) gan rīkojot Donoru dienas, gan iepriecinot donorus ar jaukiem pārsteigumiem. Arī šogad “MyFitness” turpina atbalstīt asinsdonoru kustību, katram asins, plazmas vai trombocītu donoram, kurš asinis ziedojis Valsts asinsdonoru centrā, Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas “Gaiļezers” Asins sagatavošanas nodaļā vai izbraukumos Rīgas teritorijā, dāvinot kuponu bezmaksas sporta kluba apmeklējumam.

VADC jau vairākkārt sadarbojies ar Latvijā zināmiem uzņēmējiem, kuri, iepriecinot asinsdonorus, popularizē un veicina asinsdonoru kustību Latvijā. Donoru centra direktore Egita Pole norāda, ka: “neskatoties uz Eiropā pieņemto praksi, asinis ziedot bez atlīdzības, šāds uzņēmēju žests donoram ir īpaši svarīgs, jo sniedz emocionālo novērtējumu – sajūtu, ka par tevi rūpējas. Nav nozīmes, kāds ir šis atbalsts, būtiski, ka donors atnāk ar domu palīdzēt citam un sajūt šo atgriezenisko saiti. Tā ir gan sociālā atbildība, gan arī īpaša apziņa, ka mums ir viena asinsrite, kas vienlaikus ir arī Valsts asinsdonoru centra devīze un tik labi raksturo šo ziedošanas kustību!”

Valsts asinsdonoru centrs atgādina, ka dienā pēc asins ziedošanas vēlams atturēties no fiziski smaga darba un sporta aktivitātēm, tāpēc kuponu sporta kluba apmeklējumam iesaka neizmantot dienā, kurā ziedotas asinis.