Drukāt

Latvijas aptieka donoriem piešķir īpašo asins donoru karti

Šī gada 1. jūlijā Valsts asinsdonoru centrs (VADC) un SIA "Latvijas aptieka" parakstīja sadarbības līgumu. Tas dod iespēju ikvienam Latvijas donoram, kurš asinis ziedojis vismaz trīs reizes gadā, saņemt SIA “Latvijas aptieka” īpašo Sudraba karti.

Visiem donoriem, kuri gada laikā asinis ziedojuši trīs vai vairāk reizes, vai donori, kas gada laikā ziedojuši asins komponentus sešas un vairāk reizes bez maksas papildu Donoru privilēģiju kartei saņem Latvijas aptieka īpašo asins donoru karti.

Tā ir īpaša klientu programma donoriem un viņu ģimenes locekļiem, kuri var saņemt ne tikai Sudraba kartes priekšrocības, bet arī papildu atlaides.

Sudraba kartes priekšrocības:

  • īpašas atlaides, piedāvājums visam aptiekas sortimentam visās Latvijas aptiekas aptiekās (neattiecas uz valsts kompensējamiem medikamentiem un ierīcēm);
  • punktu uzkrājumu no pirkuma daļas summas, kas jāmaksā, ja uzrādot ārsta izrakstītu īpašo recepti, iegādāsieties apdrošināšanas sabiedrību līgumos noteiktos kompensējamos medikamentus;
  • iespēja ietaupīt, apmeklējot speciālistus sadarbības partneru ārstniecības centros: Veselības centrs 4, Medicīnas sabiedrība ARS, Latvijas Jūras medicīnas centrs, MDF Veselības grupa, Derma Clinic Riga, Nacionālais rehabilitācijas centrs Vaivari.

Papildu regulārām priekšrocībām Latvijas aptieka piedāvās īpašas akcijas tām preču grupām vai atsevišķām precēm, kuras nepieciešamas vai ieteicamas asins vai asins komponentu donoriem. 

Vairāk informācija www.latvijasaptiekas.lv