Drukāt

Latvijas aptieka visiem donoriem dāvina vairākkārt izmantojamu atlaižu karti

No šodienas donori savā īpašumā iegūs vairākkārt izmantojamu atlaižu karti, kura sniedz 2 EUR atlaidi pirkumiem, kuru vērtība pārsniedz 10 EUR, kā arī atlaides 5 produktu grupām

Turpinot sadarbību ar LA, ir jauns sadarbības projekts – prioritāšu karte. Atgādinām, ka karte ir vairākkārt lietojama

Atlaižu kartei ir divas puses – A puse ar nokasāmo joslu un B puse. Abas kartes puses ir savstarpēji nesaistītas. Kartes A puse sniedz atlaides 5 produktu grupām, atlaides apjoms ir norādīts uz nokasāmās lentas, zem aizsargslāņa. Kartes B puse sniedz 2 EUR atlaidi pirkumam, kas pārsniedz 10 EUR.

Kartes derīguma termiņš ir 30.09, karti var izmantot atkārtoti, jo pēc pirkuma veikšanas īpašnieks to saglabā, iepērkoties nav jāuzrāda personu apliecinošs dokuments.  

"Aptiekas apmeklējums nav jāsaista ar slimību  ārstēšanu. Arvien biežāk ir jādomā par veselības saglabāšanu, profilaksi. Veidojot piedāvājumu, izceļamies ar individuālu pieeju – īpaši piedāvājumi ir biroja darbiniekiem, lepojamies ar programmu un sortimentu aktīva dzīvesveida piekritējiem, kā arī citām klientu grupām. Lepojamies, ka jau vairāku gadu garumā šādu individuālu pieeju sniedzam Valsts asinsdonoru centra  donoriem. Pie tam, šo prioritāšu karti var lietot  arī donora ģimenes locekļi," uzsver Latvijas aptiekas kolektīvs.