Drukāt

"Labo darbu nedēļa 2019"

No 7. līdz 13. oktobrim notiks labdarības organizācijas “Palīdzēsim.lv” ikgadējā akcija "Labo darbu nedēļa".

Labo darbu veikšanā aicināti aktīvi iesaistīties gan paši mazākie, gan jau pieredzējuši labo darbu veicēji, mudinot aizdomāties par katru vissīkāko darbiņu, kas citu spēj padarīt priecīgāku un atvieglo ikdienas dzīvi, kas otram nozīmē tik daudz, bet Tev pašam tik pāris mirkļu palīdzīgas rokas sniegšanas un gandarījumu par padarīto.

“Labo darbu nedēļā” pastiprināta uzmanība tiek pievērsta palīdzībai, kuras sniegšanai nav nepieciešams liels finansiālais ieguldījums. Tā var būt palīdzība kādam vientuļam cilvēkam vai vienkārša aprunāšanās, pat smaids un labs vārds kādam var nozīmēt tik daudz.

Lai padarītu labos darbus redzamākus, noteikti pastāsti par saviem labajiem darbiem  un iedvesmo citus! Kad labais darbs padarīts, informē par to pārējos, ievietojot aprakstu un fotogrāfijas!

Ko vari darīt ?

  • kopā ar ģimeni vai draugiem doties uz dzīvnieku patversmi;
  • apciemot vientuļos pensionārus, palīdzot dārza darbos, atnesot pirkumus no veikala;  vai aprunājoties pie tējas tases;
  • sakopt vietējo apkārtni;
  • dalīties ar sirdssiltumu un aprunāties, kopīgi padzert tēju, uzspēlēt galda spēles ar kādu, kam ikdienā ir vientuļi;
  • ziedot asinis kādā no ziedošanas vietām visā Latvijā;
  • veikt jebkuru darbu, par kuru saņemsiet pretī sirsnīgu “Paldies!”, un tā būs liela pateicība un prieks par padarīto darbu arī jums!

Darot kopā, var izdarīt vairāk labu darbu!