Drukāt

Labdarības futbola spēle bērnu rehabilitācijai pēc onkoloģiskām saslimšanām

Ik dienu daļa no donoru ziedotajām asinīm tiek izmantotas onkoloģijas pacientu ārstēšanai, tai skaitā, lai palīdzētu atveseļoties arī mazajiem pacientiem.

Septembris visā pasaulē tiek atzīmēts kā bērnu pretvēža mēnesis un šim notikumam par godu 26. septembrī plkst. 19.00 Skonto stadionā labdarības fonds RH3Foundation.org organizē futbola paraugspēli starp Latvijas izlasi “Euro 2004” čempionātā un īpaši izveidotu  fonda komandu.


Trešdien (19.09.) pirmie simts donori, kuri atnāks ziedot asinis VADC Sēlpils ielā 9 vai Merķeļa iela 11, saņems 2 ielūgumus uz labdarības futbola spēli. Savukārt spēles dienā no plkst. 16.00 līdz 19.00  pie Skonto stadiona galvenās ieejas  būs specializētais autobuss, kurā varēs ziedot asinis. Katrs, kurš nodos asinis speciālajā izbraukumā, tiks pie 4 ielūgumiem uz vakara spēli.


Pasākuma laikā darbosies ziedojuma tālrunis ar kura starpniecību, būs iespējams atbalstīt 30 Latvijas bērnus, kuri saskārušies ar onkoloģiskām saslimšanām, tāpat visi iegūtie līdzekļi no biļešu tirdzniecības nonāks katram bērnam īpaši izveidotai sešu mēnešu rehabilitācijas programmai.


Spēle būs īpaša arī ar to, ka būs unikāla iespēja vēlreiz klātienē redzēt un pateikties mūsu leģendārajiem Latvijas futbola izlases spēlētājiem, kuri 2004. gada Eiropas čempionāta finālturnīrā Portugālē aizstāvēja Latvijas godu. Savukārt pretī mūsu valsts futbola leģendām stāsies “RH3Foundation.org” īpaši veidota komanda ar futbola čempioniem no ASV, Kanādas, Krievijas, Slovākijas, Melnkalnes, Somijas, Lietuvas un Igaunijas. Neiztiksim arī bez pārsteigumiem - laukumā dosies Latvijā populāri ar sportu un mākslu saistīti cilvēki.