Drukāt

Labdarības boulinga maratons

22. novembrī atpūtas un izklaides centrā "Bowlero" notiks labdarības Boulinga maratons, kura mērķis ir vākt ziedojumus biedrībai "Dr.Klauns". Maratona laikā būs iespējams arī ziedot asinis VADC specializētajā autobusā.

Maratons ilgs desmit stundas un tajā piedalīsies 100 komandas, simboliski iezīmējot Latvijas valsts simtgadi. Viens cents no katra nosistā ķegļa tiks ziedots dakteriem Klauniem, kuri palīdz ātrāk atveseļoties mazajiem pacientiem, ienesot smaidus un sirds siltumu Latvijas slimnīcās.
Pasākums sāksies pulksten 15.00 un noslēgsies pulksten 01.00. Tajā tiek aicināti piedalīties visi, kam rūp Latvijas bērnu labsajūta un ātrāka atveseļošanās. Dalību maratonā var pieteikt līdz 20. novembrim. Piedalīties tiek aicināti gan uzņēmumi, gan ģimenes ar bērniem un draugu kompānijas, veidojot savas komandas vai piedaloties individuāli. Pirms spēles būs iespējams patrenēties profesionāļu vadībā.
Dalībnieki varēs ne vien uzkrāt ziedojumu biedrībai "Dr. Klauns", bet arī paši pacīnīties par dažādām balvām. Tāpat maratona laikā, no pulksten 12.00 līdz 16.00, pie atpūtas un izklaides centra "Bowlero" būs VADC izbraukuma autobuss un  ikvienam pasākuma dalībniekam būs iespēja paveikt vēl vienu labu darbu -  ziedot asinis.