Drukāt

Daugavpils asins sagatavošanas nodaļa piedalās informatīvi izglītojošā pasākumā „Dzīvo vesels!"

Foto: Publicitātes foto

2017.gada 2.septembrī Daugavpilī norisinājās informatīvi izglītojošs pasākums par veselības veicināšanu un slimību profilaksi - „Dzīvo vesels!”. Pasākumā piedalījās arī Daugavpils Asins sagatavošanas nodaļa.

Daugavpils iedzīvotāji apguva jaunas iemaņas un zināšanas, kā saglabāt savu veselību un rūpēties par to. Tāpat iedzīvotājiem bija iespēja uzzināt vairāk par to, kā kļūt par asinsdonoru. Visi interesenti saņēma informāciju par asins ziedošanas procedūru, interesentiem bija iespēja noskaidrot savu hemoglobīna līmeni asinīs un noteikt savu asinsgrupu un Rh(D) piederību. Iespēju noteikt savu asinsgrupu izmantoja 80 interesenti.

Projekts „Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Daugavpils pilsētas pašvaldībā” (Nr. 9.2.4.2/16/I/101) norisinās darbības programmas "Izaugsme un nodarbinātība" 9.2.4. specifiskā atbalsta mērķa “Uzlabot pieejamību veselības veicināšanas un slimību profilakses pakalpojumiem, jo īpaši nabadzības un sociālās atstumtības riskam pakļautajiem iedzīvotājiem” 9.2.4.2. pasākuma “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei” ietvaros. Projekts tiek finansēts no Eiropas Sociālā fonda un valsts budžeta līdzekļiem.