Drukāt

HOLI krāsu festivāla akcija ""HOLI SIRDSPUKSTI"

Mēs esam tie, kas spēj izkrāsot ik dienu, padarot to košāku ne tikai mums pašiem, bet arī mūsu līdzcilvēkiem. Tāpēc HOLI krāsu festivāls aicina Tevi nestāvēt malā, iesaistīties un sniegt palīdzīgu roku līdzcilvēkiem, kuriem ir nepieciešama Tava palīdzība.

HOLI Family aicina ikvienu iesaistīties nebijušā līdzdalības projektā un veicināt sabiedrības integrāciju. Akcija ‘‘HOLI SIRDSPUKSTI’’ norisināsies pašā Vecrīgas sirdī, trešdien, 8. jūnijā no plkst. 12:00 – 15:00.

Nestāvi malā, pievienojies, un kopīgiem spēkiem padarīsim mūsu sirdspukstus skaļākus!

Piedaloties ‘‘HOLI SIRDSPUKSTI’’ akcijā dalībniekiem būs iespēja saņemt bezmaksas ieejas biļeti uz HOLI krāsu festivālu, kurš norisināsies 9. jūlijā, Lucavsalā.

Vai Tu esi devies pastaigā vai riteņbraucienā Vecrīgas ielās pa maršrutu, kas atgādina sirds formu? Šī ir Tava iespēja to izdarīt un iepazīt Rīgu no jauna,  sekojot iezīmētajai “SIRDS TRASEI”, doties pastaigā vai riteņbraucienā pa Rīgas ielām.  

8. jūnija plkst. 12.00, 13.00 un 14.00 tiekamies uz vēlajām brokastīm “Costa Coffee”, Kungu ielā 1 un kopā ar “HOLI SIRDPUKSTI” aģentiem dodamies “SIRDS TRASĒ”, kurā Tavs galvenais uzdevums ir savākt 3 akcijas zīmogus, lai saņemtu bezmaksas HOLI krāsu festivāla ieejas biļeti.

Viens, divi, trīs un vairākas sirdis ir piepildītas! Sirds trasē ir atzīmēti trīs punkti, kuros Tu vari dažādos veidos iesaistīties un sniegt savu palīdzīgo roku.

  • Nepaliec malā, iesaisties, un esi pirmais, kurš zina, kā jārīkojas dažādās neparedzētās dzīves situācijās. Sadarbībā ar biedrību “Latvijas Sarkanais Krusts” apgūsi pirmās  palīdzības sniegšanu un uzzināsi, kā pareizi salikt pirmās nepieciešamības aptieciņu.
  • Izdari izvēli, palīdzi piepildīt sapni, kuram tas ir ļoti nepieciešams, jo tikai ar kopīgiem spēkiem mēs varam izdarīt vairāk. Tāpēc pieliec savu roku, lai labie darbi vairojas un kvēlākie bērnu sapņi- atkal sajust- pasauli, piepildās.
  • Tavi un mani sirdspuksti, palīdzi sirdīm pukstēt un sadarbībā ar “Valsts Asinsdonoru centru” kļūsti par donoru.

Akcijas “HOLI SIRDSPUKSTI” galvenie vēstneši būs desmit riteņbraucēji, kuru velosipēdus klās milzīgs krāsainu balonu “mākonis”, kas simbolizē vieglumu, gaisīgumu un brīvību!

Pievienojies krāsaino balonu riteņbraucējiem un uzzini, kādi kultūras objekti ir ievērojami gan Latvijā, gan pasaulē. Izdari izvēli – iepazīsti Vecrīgu un cilvēkus sev apkārt!

Par jaunu, krāsainu sākumu!