Drukāt

Februārī notiks Pateicības koncerts asins donoriem

Valsts asinsdonoru centrs aicina pērnā gada asins un asins komponentu donorus uz Pateicības koncertu, kas notiks šī gada 10. februārī pulksten 16:00 kino “Splendid Palace” Rīgā, Elizabetes ielā 61. Koncerta apmeklējumam var reģistrēties - www.donors.lv.

Jau ceturto gadu pēc kārtas Valsts asinsdonoru centrs rīko Pateicības koncertu donoriem, kuri 2017. gada laikā visā Latvijā ziedojuši asinis vai asins komponentus.  Koncerta apmeklējumam iespējams pieteikties elektroniski, reģistrējot savu telefona numuru, VADC mājaslapā – www.donors.lv. VADC atgādina, ka viena reģistrācija derīga tikai vienai personai. Koncerta vietu skaits ir ierobežots.

Nav tādu vārdu, ar kuriem būtu iespējams pateikt paldies tiem cilvēkiem, kuri dāvājuši visdārgāko – dzīvību, tāpēc VADC pērnā gada donoriem izsaka pateicību, sniedzot emocijas. Šogad donorus ar muzikāliem priekšnesumiem iepriecinās “Latvian Voices”, “Chris Noah”, “MUSIQQ”, “Future Folk Orchestra”, “Goran Gora”, kā arī Dita Lūriņa un “Undertango”, bet koncertu vadīs Zigfrīds Muktupāvels.

VADC aicina reģistrēties koncerta apmeklējumam līdz 2018. gada 31. janvārim.