Drukāt

Ēnu diena 2020

Šodien Valsts asinsdonoru centrā (VADC) viesojās 23 jaunieši, kuri iepazinās ar septiņu profesijas pārstāvju darba ikdienu.

Ēnas iepazinās ar Asins pagatavojumu nodaļas, Administratīvā departamenta, Donoru nodaļas, Laboratoriju departamenta, izbraukumu projekta vadītājas un Kvalitātes un risku vadības departamenta darba specifiku. Jaunieši bija ieradušies no Rīgas Valsts vācu ģimnāzijas, Rīgas Valsts 3. ģimnāzijas, Rīgas Valsts 2. ģimnāzijas, Rīgas Valsts 1. ģimnāzijas, Jaunpiebalgas vidusskolas, Rīgas Zolitūdes ģimnāzijas, Dagdas vidusskolas, Rīgas Teikas vidusskolas, Pamatskolas "Rīdze", Lizuma vidusskolas, Kalnciema vidusskolas, Mārupes Valsts ģimnāzijas, Ziemeļvalsts ģimnāzijas, Kalnciema vidusskolas, Jelgavas Spīdolas Valsts ģimnāzijas, Ķeguma komercnovirziena vidusskolas. 

Zinātkārie skolēni vēlējās pārliecināties, vai medicīna un citas izvēlētās profesijas būs tālākais ceļš ar ko vēlas saistīt savu nākotni. Šī diena deva lielisku iespēju iepazīt VADC darbību. Daļa ēnotāju atzina, ka sasniedzot pilngadību noteikti kļūs par donoriem.

Vēlamies izteikt pateicību visiem mūsu ēnām par interesi, kā arī novēlām nezaudēt degsmi virzoties uz saviem mērķiem un sasniegt iecerēto! Īpašs paldies mūsu ēnotājam Rūdolfam, kurš dienas beigās ziedoja asinis pirmo reizi.