Drukāt

Donori maijā piedalīsies izlozē

Jau no 2. maija katru nedēļu pirmdienās un ceturtdienās Valsts asinsdonoru centrs sadarbībā ar 60min.lv izlozēs ielūgumu četrām personām no www.60min.lv interaktīvai erudīcijas “Izlaušanās spēlei” (“Escape Room”).

Šī ir unikāla, speciāli izveidota izlaušanās spēle Rīgā, kur komanda divu līdz četru cilvēku sastāvā tiek ieslēgta uz 60 minūtēm,  kuru laikā dalībniekiem ir jārisina prāta mīklas, jāmeklē pavedieni un jāizmanto telpā esošie objekti, lai atrastu visas nepieciešamās atslēgas. Šī izlaušanās spēle veicina komandas biedru savstarpējo sadarbību, jo tikai kopīgiem spēkiem 60 minūšu laikā var izkļūt no konkrētās telpas.

Visiem asins un asins komponentu donoriem mēneša garumā Valsts asinsdonoru centrā, Sēlpils ielā 9, atstājot savu vārdu un tālruņa numuru, būs iespēja piedalīties izlozē.

Uzvarētājus katru pirmdienu un ceturtdienu publicēsim sociālajos tīklos, kā arī sazināsimies telefoniski, un 60min.lv donoriem dāvinās dāvanu kartes interaktīvai erudīcijas “Izlaušanās spēlei” (“Escape Room”).

Vairāk par spēli interneta vietnē www.60min.lv.

Tāpat 60min.lv ir kļuvis par Donora Privilēģiju kartes atbalstītāju, turpmāk dāvinot katram kartes īpašniekam 15 % atlaidi (https://www.vadc.lv/donoriem/privilegiju-karte).

Atgādinām, ka donori, kuri gada laikā asinis ziedo trīs vai vairāk reizes, vai donori, kas gada laikā ziedo asins komponentus sešas un vairāk reizes bez maksas saņem Donora privilēģiju karti. Donora privilēģiju karte dod iespēju visā Latvijas teritorijā saņemt dažādas atlaides.