Drukāt

Daugmales Jāņa bišu medus donoriem

Šī gada 22. jūnijā, trešdien visiem donoriem, kuri apmeklēs Valsts asinsdonoru centru (VADC) Rīgā, Sēlpils ielā 9, vai VADC izbraukumu pie Brīvības pieminekļa, Daugmales Jānis dāvinās īstu Latvijas bišu medu.

"Kad daudzus gadus atpakaļ izmeklējumu laikā vēroju monitorā savas vidējās meitas sirsniņu un tās darbību, es sapratu, cik mēs katrs esam trausli un ievainojami. Un ne tik stipri, lai bez citu palīdzības pieceltos uz savām kājām, “saka bitenieks Jānis Sulutaurs.

Tieši tādēļ ikvienam donoram, kurš trešdien ieradīsies ziedot asinis un tādējādi parūpēsies par stabilu asins krājumu Līgo brīvdienās, gan VADC, gan bitenieks Jānis Sulutaurs vēlas pateikties, dāvinot īpašo viršu medu.

Tāpat Daugmales Jāņa bišu medus ir kļuvis par Donora Privilēģiju kartes atbalstītāju, turpmāk dāvinot 10 % atlaidi katram Donoru Privilēģiju kartes īpašniekam veikalos: Medus Istaba, Vecrīgā, Pēterbaznīcas ielā 17, Medus Lāde, Ķekavā, T/C “LIIBA”, Rīgas ielā 22a, kā arī Medus Darbnīca, Vecrīgā, Jāņa ielā 16.

Informējam, ka rīt, 22. jūnijā asinis iespējams ziedot VADC, Rīgā, Sēlpils ielā 9, no 8.00- 15.00, kā arī laukumā pie Brīvības pieminekļa specializētajā autobusā, no 10.00- 14.00

Informācijai: Daugmales Jāņa aicinājums pievērsties biškopībai aizsākās jau pusaudža gados. Sākumā šī nodarbošanās bija tikai veids, kā skolniekam tikt pie naudas, taču ar gadiem tā pārvērtās pilnīgā fanātismā.  Šodien Daugmales Jāņa pārvaldībā ir ap 300 bišu saimju, kuras ievāc un atnes līdz pat 20 dažādām medus šķirnēm un citus vērtīgus bišu produktus. Vairāk informācijas www.daugmalesmedus.lv