Drukāt

Izaicinājumā "Vienoti dziesmā, dejā un asinsritē" piedalās kolektīvs no Daugavpils

Jau vairāk nekā mēnesi turpinās VADC asins ziedošanas izaicinājums "Vienoti dziesmā, dejā un asinsritē". Izaicinājumam pieteikušies kolektīvi no visas Latvijas, asinis ziedot devās arī Daugvapils vidējās paaudzes deju kolektīvs "Saime".

Deju kelektīvu grupā iziaicnājumā piedalās kolektīvi no Aizkraukles, Jelgavas, Jēkabpils, Ludzas, Tukuma, Kokneses, Rīgas un Daugavpils. Pieteikties izaicinājumā iespējams visu akcijas laiku līdz 21.06.

Kolektīvu dalībnieki aicināti akcijā iesaistīt arī draugus, paziņas un ģimenes locekļus, jo kori un deju kolektīvi (katrs) tiks apbalvoti divās kategorijās:

  • Koris un deju kolektīvs, kurš proporcionāli dalībnieku skaitam ziedojis visvairāk asiņu, balvā saņems starptautiskā autobusu pārvadātāja “Lux Express” bezmaksas braucienu visam kolektīvam uz kādu no kompānijas piedāvātajiem galamērķiem;
  • Koris un deju kolektīvs, kura vārdā visvairāk ziedotas asinis, balvā saņems saldu pārsteigumu no  saldumu zīmola “Laima”, kā arī ekskursiju gida pavadībā  “Laimas” šokolādes muzejā visam kolektīvam.

Izaicinājuma uzvarētāji tiks paziņoti un apbalvoti XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku nedēļas ietvaros. Sīkāka informācija par vietu un laiku sekos izaicinājuma noslēgumā.

Lai pieteiktu kolektīva dalību izaicinājumā, kolektīva pārstāvim jāraksta uz: , norādot kolektīva nosaukumu, dalībnieku skaitu kolektīvā, kā arī aptuveno asins ziedotāju skaitu. Kolektīvi, kuri nebūs pieteikuši savu dalību izaicinājumā, balvu izcīņā piedalīties nevarēs. Izaicinājumam varēs pieteikties visu tā norises laiku.