Drukāt

Aerodium donoriem dāvina lidojumu

No 3. līdz 7. oktobrim VADC, sadarbībā ar “Aerodium”, visiem, kuri ziedos asinis vai asins komponentus VADC, Sēlpils ielā 9 vai VADC Latgales filiālē Rēzeknē, 18. novembra ielā 41, dāvinās 10 % atlaides kuponu lidojumam vēja tunelī Siguldā.

Tāpat vienam donoram Rīgā un vienam Rēzeknē tiks dāvināts bezmaksas lidojums “Lidojuma garša”, tos piektdien nosakot izspēles kārtībā.

“Mums patīk iedvesmot pasauli, radot šķietami neiespējamo! Tāpēc mēs ticam un zinām, ka atliek tikai kopīgi vienoties cēlam mērķim un viss izdosies! Latvijā ir daudz cilvēku, kuriem nepieciešama palīdzība, ziedojot asinis. Tāpēc tikai kopīgiem spēkiem mēs varam sniegt nepieciešamo palīdzību. Mēs ziedojam paši un aicinām to darīt ikvienu! Lai labais vairojas!” aicina Līga Gablika, “Aerodium” pārstāve.  

Informācijai: AERODIUM  ir viens no pasaulē vadošajiem vertikālo vēja tuneļu ražotājiem un lidošanas šovu sniedzējiem, kas strādā pie unikāliem projektiem ar pasaules atpazīstamākajiem zīmoliem. Latvijā radītais uzņēmums ik dienu izgudro, ražo, uzstāda un apkalpo vertikālos vēja tuneļus atpūtas, šovbiznesa, sporta un militārajai industrijai visā pasaulē. AERODIUM vēja tuneļi līdz šim bijuši 35 pasaules valstīs, tai skaitā ASV, Argentīnā, Kanādā, Taizemē, Ķīnā, Somijā, Dānijā, Dienvidkorejā, Indonēzijā, Itālijā, Lielbritānijā, Saūda Arābijā un citur.