Drukāt

8. janvārī VADC direktores pienākumus sāk pildīt Egita Pole

Kopš 8. janvāra Valsts asinsdonoru centru vada Egita Pole. Savu pirmo darba dienu jaunā vadītāja sāka ar asins ziedošanu, aktualizējot, cik būtisks ir katra donora atbalsts!

Kopš 8. janvāra Valsts asinsdonoru centra direktores amatā iecelta Egita Pole - Veselības ministrijas valsts sekretāra vietniece stratēģiskās plānošanas un resursu vadības jautājumos. E. Pole absolvējusi Latvijas Medicīnas akadēmiju, iegūstot ārsta grādu un rezidenta diplomu ģimenes ārsta kvalifikācijā. Egita Pole ieguvusi arī sociālo zinātņu maģistra grādu sabiedrības vadībā un Veselības zinātņu maģistra grādu veselības aprūpē.

Egitai Polei ir vairāk kā 15 gadus pieredze Komunikācijas departamentu vadībā Veselības obligātās apdrošināšanas valsts aģentūrā un Veselības ministrijā. No 2014.gada janvāra E.Pole strādāja Veselības ministrijā valsts sekretāra vietnieka veselības politikas jautājumos amatā, no 2016.gada septembra bija valsts sekretāra vietniece stratēģiskās plānošanas un resursu vadības jautājumos. No 2017.gada februāra E.Pole pildīja arī Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas valdes priekšsēdētājas pienākumus.

Savu pirmo darba dienu E. Pole uzsāka, ziedojot asinis, tādā veidā rādot priekšzīmi gan Valsta asinsdonoru centra darbiniekiem, gan Latvijas iedzīvotājiem un aktualizējot to, cik būtisks ir katra donora atbalsts asins krājuma papildināšanai.