Drukāt

14. jūnijs - Pasaules asinsdonoru diena

Par godu Pasaules asinsdonoru dienai, lai apliecinātu donoru kustības vienotību, VADC ir izveidojis īpašu sirds formas maršrutu Iļģuciema apkārtnē.

Visas vasaras garumā VADC aicina ikvienu iziet, izskriet, izbraukt kopā ar ģimeni, draugiem vai kolēģiem īpašo sirds formu. Karti iespējams atvērt kādā no sporta aplikācijām, ielādējot GPX failu: http://saite.lv/vadcsirds , kā  arī to  ir iespējams atvērt caur Google maps: https://saite.lv/vadckarte.

No 14.jūnija līdz 31. augustam sociālajā tīklā Facebook visiem donoru kustības atbalstītājiem uz sava profila būs iespējams uzlikt speciāli veidotu rāmi – Mums ir viena asinsrite, kas simbolizē piederību donoru kustībai.

Šajā īpašajā dienā Valsts asinsdonoru centrs vēlas teikt sirsnīgu paldies par atbalstu, atsaucību un aicinājumiem, ko sniedz donori un Donoru dienu rīkotāji. Tikai kopīgiem spēkiem mēs varam nodrošināt nepieciešamo asins krājumu un palīdzēt tiem, kam tas nepieciešams! #MumsIrVienaAsinsrite

Plašāka informācija par šīs dienas simbolisko nozīmi un aktuālā VADC informācija par donoru kustības rādītājiem Latvijā, atrodama šeit: https://www.vadc.lv/aktualitates/pazinojumi-presei/------14junijs---pasaules-asinsdonoru-diena