Drukāt

Ziedo asinis un dodies bez maksas spēlēt biljardu

Sākot ar 1. decembri visi donori, kuri ieradīsies Valsts asinsdonoru centrā (VADC), Sēlpils ielā 9 kopā ar draugu, saņems kuponu divu stundu bezmaksas biljarda spēlei sporta un aktivitāšu bārā “Bams pool House”.

“Esmu donors jau daudzus gadus un esmu lepns par to, ka varu palīdzēt daudziem cilvēkiem ar to, kas man ir, un arī pats justies labāk. Es vēlos, lai asinis ziedo pēc iespējas vairāk cilvēku, saprotot, kāds labums no tā ir. Vieglākais veids, kā to izdarīt, - nākt kopā ar draugiem un pēc tam kopā ar viņiem nosvinēt labi padarīto darbu. Kopā mēs varam - mums ir viena asinsrite”, aicina “Bams pool house" vadītājs Mārcis Vegners.

Akcija norisināsies visu decembra mēnesi, un, lai iegūtu akcijas kuponu, pirms donācijas par kopīgu ierašanos jāinformē klientu reģistrators.

Informācijai: BAMS ir sporta un aktivitāšu bārs, kas spēj nodrošināt līdz pat 100 cilvēku uzņemšanu vienlaikus. Pieejami 11 biljarda (pool) galdi, kuri šobrīd ir labākie Latvijā, Snūkers, trīs profesionālie šautriņu (darts) mērķi, galda teniss, novuss un liels ekrāns, kas nodrošina sporta spēļu, filmu, prezentāciju vai jebkāda cita multimediju satura atskaņošanu un rādīšanu.

Pašlaik īpaši gaidīti O rēzus negatīvās un A rēzus pozitīvās asinsgrupas donori. Par asins krājumu informāciju var atrast www.donors.lv