Drukāt

Ziedo asinis Rēzeknē un saņem picu bez maksas

Visu novembri Rēzeknes picērija “Hotpizza” visiem Valsts asinsdonoru centra (VADC) Latgales filiāles donoriem sniegs iespēju katru nedēļu piedalīties izspēlē un laimēt dāvanu karti picas iegādei piecu eiro apmērā.

“Arī mēs zinām, cik svarīga ir līdzcilvēku atsaucība un cik svarīga ir asins ziedošana. Tieši tādēļ mēs vēlamies dot savu artavu, iepriecinot Rēzeknes donorus,” aicina Olga Šarigina, picērijas “Hotpizza” vadītāja.

Piedalīties izspēlē iespējams, ja donori pirms vai pēc asins ziedošanas aizpildīs speciālu pieteikumu. Izspēle norisināsies vienu reizi nedēļā, un ar laimīgajiem sazinoties telefoniski.

Tāpat picērija ir kļuvusi par Donora Privilēģiju kartes atbalstītāju, turpmāk dāvinot katram kartes īpašniekam 5 % atlaidi.

Atgādinām, ka donori, kuri gada laikā asinis ziedo trīs vai vairāk reizes, vai donori, kas gada laikā ziedo asins komponentus sešas un vairāk reizes bez maksas saņem Donora privilēģiju karti. Donora privilēģiju karte dod iespēju visā Latvijas teritorijā saņemt dažādas atlaides.

VADC Latgales filiālē, Rēzeknē, 18. novembra ielā 41, asinis iespējams nodot:

Pirmdien: 8.00-15.00
Otrdien: 13.00-19.00
Trešdien: 8.00-15.00
Ceturtdien: 8.00-15.00
Piektdien: 8.00-15.00

Informācijai: Picērija “Hot pizza” atrodas Rēzeknes pilsētas centrā, viesnīcā “Latgale”, un tā piedāvā lielās un mazās picas, kompleksas pusdienas, dzērienus un desertus.

Darba laiks: katru dienu 11.00-23.00
www.hotpizza.lv,