Drukāt

Valsts asinsdonoru centrā svin Māsu dienu

Šī gada 12.maijā Valsts asinsdonoru centrā (VADC) tiks atzīmēta Starptautiskā Māsu diena, kuras ietvaros visām VADC medmāsām Unastyle imidža skolas audzēknes veidos grimu un frizūras, toties "Dzintars" parūpēsies par jaukām dāvanām.

Starptautiskā Māsu diena tiek svinēta visā pasaulē katru gadu 12.maijā angļu medmāsas Florences Naitingeilas dzimšanas dienā. Viņa ir devusi būtisku ieguldījumu māsu profesijas attīstībā, uzsverot, ka māsas prioritārais uzdevums ir pacienta aprūpe.

Valsts asinsdonoru centrā Rīgā, Sēlpils ielā 9, VADC Latgales filiālē Rēzeknē un izbraukumos visā Latvijā ik katru dienu donorus ar mīlestību sveicina, sagaida, uzmana, parunājas un tālākās ikdienas gaitās pavada 49 medmāsas. Daudzas no viņām ar vairāku desmitu gadu stāžu.

"Man patīk šis darbs. Lai cik jocīgi tas neskanētu - tieši durt un špricēt. Un vēl ar cilvēkiem parunāties", jaunajā VADC mājaslapā www.donors.lv par savu darbu smejas Balvos dzimusī medmāsa Olga Koļesņikova. (https://www.vadc.lv/donoriem/patiesie-stasti/medmasina-olga)

Tādēļ Valsts asinsdonoru centrs ar Unastyle imidža skolas un parfimērijas un kosmētikas ražotāja "Dzintars" atbalstu vēlas pateikties savām māsiņām par nezūdošajiem smaidiem, darba sparu un asinsdonoru kustības popularizēšanu.

Informācijai:
"Dzintars" — lielākais un senākais parfimērijas un kosmētikas ražotājs Ziemeļeiropas valstīs. Kopš 1849. gada uzņēmums ir uzkrājis milzīgu pieredzi un šodien ir cienījams kosmētikas industrijas pārstāvis pasaulē.

Imidža skola- studija "Unastyle" ir valsts akreditēta mācību iestāde, kur profesijas apgūst vizāžisti, frizieri un vizuālā tēla stilisti. Skolas pasniedzēji ir pieredzējuši un praktizējoši speciālisti, kas dalās savā pieredzē ar audzēkņiem. Mācību laikā audzēkņi iziet praksi visdažādākajās vietās- žurnālos, fotosesijās, modes skatēs, TV šovos u.c. "

Papildu informācija:
Zane Mousavi, VADC preses sekretāre
67408878; 27894304