Drukāt

Par godu Dakteru Klaunu ceturtajai dzimšanas dienai Rīgā un Cēsīs atsaucas 114 asinsdonori

Dakteru Klaunu aicinājumam viņu ceturtajā dzimšanas dienā kļūt par asins donoriem Rīgā atsaukušies 64, bet Cēsīs 50 cilvēki.

Gan Dakteri Klauni, gan Valsts asinsdonoru centrs saka paldies ikvienam, kurš salīdzinoši aukstajā un sniegotajā laikā rada iespēju nodot asinis.

“Dakteri Klauni dara svētu darbu. Jo viņi, tāpat ka asins donori, rūpējas par ikvienu, kurš ir nonācis slimnīcā un kuram nepieciešama palīdzība. Mēs visi esam viena asinsrite, un vienam bez otra dzīvība nav iespējama. Tādēļ paldies Dakteriem Klauniem par šo neizmērojamo dāvanu savā dzimšanas dienā kādam citam – vēl vienu iespēju dzīvot,” saka Valsts asinsdonoru centra preses sekretāre Zane Mousavi.

Pēc Dakteru Klaunu teiktā lielākā dāvana viņiem ir bērnu smaidi un izveseļošanās, un ziedotās asinis ir viens no veidiem, kā palīdzēt līdzcilvēkiem. 

Jau ziņots, ja savā pirmajā darbības gadā 17 Dakteri Klauni nostrādāja 2650 stundas, 8740 reizes iepriecinot bērnus un piedaloties 80 procedūrās, tad attiecīgi šogad 45 Dakteru Klaunu kolektīva veikums ir 5845 darba stundas – 18 000 reizes satiekot bērnus un klātesot 230 procedūrās.